Horké nápoje, které vám zpříjemní zimu

/, RECEPTY/Horké nápoje, které vám zpříjemní zimu

Horké nápoje, které vám zpříjemní zimu

Období svetrů je v plném proudu! A bohužel i chmurné počasí a krátké dny.

To ale neznamená, že pokud nejste milovníci zimy, že vám to musí zkazit náladu. Je čas dopřát si oblíbené věci, které vás zahřejí u srdce. Ať už se jedná o dobrou knihu, lahodné jídlo nebo pravidelné srazy s kamarády a rodinou v teple domova či v oblíbených podnicích.

A k tomu se hodí chuťově vyvážené drinky s originálními příchutěmi, které jsme pro vás tuto zimu připravili. Ať už budete mít chuť na kávu, limonády pro zahřátí nebo chai, určitě si níže najdete nového oblíbence, kterého si budete dopřávat i dlouho po skončení zimy.

Kávové speciality s příchutěmi, které si získají vaše srdce – MONIN sirup Arašídová sušenka je prostě novinka, kterou snad nic nepřekoná. Plus tradiční chai latté, které už je zimní klasikou.

Pokud si chcete dopřát i kapku (nebo dvě!) alkoholu, rozhodně sáhněte po hruškovém nebo třešňovém punči s příchutí. Capitan Bucanero se v něm vyjímá jako král. Ale lze si ho vychutnat i v nealko verzi. Svařené víno je pak pro zastánce tradičního zimního nápoje. Přidaný sirup MONIN je twist, který ho dělá nový a jedinečný.

Limonády frčí po celý rok, o tom není pochyb. Perfektní volbou pro toto období jsou horké limonády – s ovocným pyré, jak je znáte z léta. (MONIN pyré jsou teď k dispozici i ve velikosti 0,5 l – ideální pro domácí použití!) Toužíte ale i po něčem studeném? MONIN sirup Bergamot je novinka, která stojí za zkoušku.

Vyzkoušeli jste některý z těchto drinků? Pokud ano, podělte se s námi na sociálkách, který je váš favorit!

Chcete mít ve svém podniku nabídku těchto nápojů? Kontaktujte naše obchodní zástupce: >>ZDE<<

2019-11-12T09:39:54+00:00